Akvarellerad litografi av Gerda Åkesson. Sign 10 ex. 57x45 cm. Ej ram.

Objektnummer 39279
Konstnär Gerda Åkesson
Utrop 200 SEK
Nuvarande budnivå 200 SEK
Högsta bud Kund # 2417
Budet lades 2021-04-08 15:44:59
Objektet stänger 2021-04-14 19:45:00