Etsning av Gerhard Nordström. Sign. 9 ex. 48x33 cm. Akvarell av Tor Norling. Sign-50. 36x29 cm medföljer.

Objektnummer 38055
Konstnär Gerhard Nordström
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2020-08-26 19:30:00