Olja på duk av O Meltzer. Sign. 40x50 cm.

Objektnummer 42520
Konstnär O Meltzer
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Budet lades 2023-09-19 14:42:46
Objektet stänger 2023-10-24 20:40:00