" Sillgrisslor " Olja på pannå av William Gislander. Sign. 25x34 cm.

Objektnummer 42285
Konstnär William Gislander
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 250 SEK
Högsta bud Kund # 1214
Budet lades 2023-09-19 13:54:46
Objektet stänger 2023-09-25 19:35:00