Litografi av Gunnar Norrman. Sign. 1952. 120 ex. 29x18 cm.

Objektnummer 40107
Konstnär Gunnar Norrman
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 12474
Budet lades 2021-11-23 18:56:35
Objektet stänger 2021-12-04 21:35:00