Olja på duk av Gerhard Wihlborg. Sign. -46. 46x61 cm.

Objektnummer 39989
Konstnär Gerhard Wihlborg
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 1 500 SEK
Högsta bud Kund # 7926
Budet lades 2021-10-20 22:05:29
Objektet stänger 2021-12-02 19:55:00