5 häften Derriere le Miroir. Nr 29/30 (second edition ) , 169, 164/165, 250, 133/134. Kompletta med alla litografierna. Bruksskick, lätt slitage.

Objektnummer 39983
Konstnär Derriere le Miroir
Utrop 3 000 SEK
Nuvarande budnivå 3 000 SEK
Högsta bud Kund # 12337
Budet lades 2021-11-23 20:43:33
Objektet stänger 2021-12-02 19:25:00