Olja på duk av Wojciech Fleck. Sign. 56x47 cm.

Objektnummer 39970
Konstnär Wojciech Fleck
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 1 500 SEK
Högsta bud Kund # 13444
Budet lades 2021-11-08 21:34:42
Objektet stänger 2021-12-02 18:20:00