Barcelona-sviten. Mapp men 11 litografier av Anders Fogelin. Sign. 110 ex. Enkelbladen 32,5 x45 cm. Med kasett och texter samt katalog " 2 år i Barcelona "

Objektnummer 39950
Konstnär Anders Fogelin
Utrop 2 000 SEK
Nuvarande budnivå 2 000 SEK
Högsta bud Kund # 12412
Budet lades 2021-10-17 18:10:49
Objektet stänger 2021-12-01 20:35:00