" Sumo " Färgetsning av Joan Miro 1968. Sign. 75 ex. 47,5x37 cm. Ref. Dupin 459.

Objektnummer 39921
Konstnär Joan Miro
Utrop 20 000 SEK
Nuvarande budnivå 26 000 SEK
Högsta bud Kund # 1041
Budet lades 2021-11-24 19:44:02
Objektet stänger 2021-12-01 18:10:00