Etsning av Horst Antes. Sign. 90 ex. 25x20 cm. Marinalerna ojämt beskurna. ( The margins uneven cut ) Ej ram.

Objektnummer 39461
Konstnär Horst Antes
Utrop 500 SEK
Objektet stänger 2021-06-03 20:30:00