Färgetsning av Horst Antes. Sign. 90 ex. 20x25 cm. Ej ram.

Objektnummer 39460
Konstnär Horst Antes
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 1 100 SEK
Budet lades 2021-05-04 18:37:08
Objektet stänger 2021-06-03 20:25:00