Färgetsning av Horst Antes. Sign. 90 ex. 25x21 cm. Reva 2,5 cm i vänster yttre marginal ( a tear 2,5 cm in left outer margin) Ej ram.

Objektnummer 39459
Konstnär Horst Antes
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 700 SEK
Högsta bud Kund # 5792
Budet lades 2021-05-04 09:46:34
Objektet stänger 2021-06-03 20:20:00