" Modellen " Olja på duk av Evert Lundquist. Sign. 100x81 cm. Daterad 1946 a tergo.

Objektnummer 39452
Konstnär Evert Lundquist
Utrop 100 000 SEK
Objektet stänger 2021-06-03 19:45:00