" Den vackra insidan " Olja på duk av Jennifer Ranelid. Sign. 100x100 cm.

Objektnummer 39450
Konstnär Jennifer Ranelid
Utrop 2 000 SEK
Objektet stänger 2021-06-03 19:35:00