" Roule Libre " Akvarell/krita och collage av Pierre Alechinsky. Sign. 19,5x12 cm. Gåva 1971 till Franciska Legrand en av Alechinskys producenter, enligt dedikation plus teckning av ytterligare en " Roule Libre på baksidan .

Objektnummer 39440
Konstnär Pierre Alechinsky
Utrop 25 000 SEK
Objektet stänger 2021-06-03 18:45:00