Olja på duk av Georg Nilsson. Sign. -55. 53x44 cm.

Objektnummer 39437
Konstnär Georg Nilsson
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 9345
Budet lades 2021-05-02 00:09:05
Objektet stänger 2021-06-03 18:30:00