" Slätt i skördetid, Löderup. " Olja på pannå av Gerhard Wihlborg. Sign. -39. 30x40 cm.

Objektnummer 39433
Konstnär Gerhard Wihlborg
Utrop 6 000 SEK
Objektet stänger 2021-06-03 18:10:00