" Tramp Steamer XIV " Olja på duk av Xavier Grau. Sign. 2002. 100x80 cm.

Objektnummer 39428
Konstnär Xavier Grau
Utrop 20 000 SEK
Objektet stänger 2021-06-02 21:50:00