Derriere le miroir nr 141, 1963. ( Calder ) Lyxupplagan på Velin de Rives papper. 150 ex. Innehåller 8 originallitografier. Signerad på sista sidan av Calder. I originalkasett.

Objektnummer 39426
Konstnär Derriere le Miroir
Utrop 2 500 SEK
Nuvarande budnivå 2 500 SEK
Högsta bud Kund # 9150
Budet lades 2021-04-29 10:41:57
Objektet stänger 2021-06-02 21:40:00