Derriere le miroir nr 186, 1970. ( Miro ) Lyxupplagan på Velin de lana papper. 150 ex. Innehåller 2 litografier inkl omslag. Signerad sista sidan av Miro. I originalkasett.

Objektnummer 39425
Konstnär Derriere le Miroir
Utrop 2 500 SEK
Nuvarande budnivå 2 500 SEK
Högsta bud Kund # 9150
Budet lades 2021-04-29 10:41:49
Objektet stänger 2021-06-02 21:35:00