Derriere le miror nr 128, 1961. ( Miro ) Lyxupplagan på Rives papper. 150 ex. Innehåller 7 litografier. Signerad sista sidan av Miro. I originalkasett

Objektnummer 39424
Konstnär Derriere le Miroir
Utrop 2 500 SEK
Nuvarande budnivå 2 600 SEK
Högsta bud Kund # 2249
Budet lades 2021-05-01 13:22:17
Objektet stänger 2021-06-02 21:30:00