2 exemplar av Derriere le miroir 250 ANS D´EDITIONES. Nr 92-93. Innehåller Litografi av Miro, Chagall och Bazaine samt 1 etsningar från makulerade plåtar av Miro och Giacometti. Kompletta.

Objektnummer 39418
Konstnär Derriere le Miroir
Utrop 9 000 SEK
Nuvarande budnivå 9 000 SEK
Högsta bud Kund # 11570
Budet lades 2021-05-13 07:37:22
Objektet stänger 2021-06-02 21:00:00