Etsning av Antony Gormley. Sign. a tergo 60 ex. 49,5x34,5 cm. Ej ram.

Objektnummer 39404
Konstnär Antony Gormley
Utrop 10 000 SEK
Nuvarande budnivå 10 000 SEK
Högsta bud Kund # 1510
Budet lades 2021-04-29 19:40:13
Objektet stänger 2021-06-02 19:50:00