Olja på duk av Bruna Ekström. Sign. a tergo 1989. 57x36 cm.

Objektnummer 39389
Konstnär Bruno Ekström
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 4548
Budet lades 2021-05-05 19:26:13
Objektet stänger 2021-06-02 19:40:00