Blandteknik ( Akvarell/blyerst ) av Harry Wichmann. Sign. 44x58 cm.

Objektnummer 39387
Konstnär Harry Wichmann
Utrop 2 000 SEK
Objektet stänger 2021-06-02 19:30:00