" Plankton V " Olja på duk av Henri Sert. Sign. 115x88 cm. A tergo betitlad och daterad 1962 samt även kontrasignerad. Prov. Konstnärens mentor Roland Beronius, Malmö

Objektnummer 39384
Konstnär Henri Sert
Utrop 40 000 SEK
Objektet stänger 2021-06-02 19:15:00