Litografisk färgaffisch Lennart Jirlow. Sign. Pappersformat 73x47 cm. Ej ram. Tryckt hos Mourlot. Ej ram

Objektnummer 39379
Konstnär Lennart Jirlow
Utrop 800 SEK
Nuvarande budnivå 800 SEK
Högsta bud Kund # 13327
Budet lades 2021-04-26 11:27:57
Objektet stänger 2021-06-02 18:50:00