Glasskål av Erik Höglund. Sign. H852/180. Höjd 20 cm. Diameter 19 cm. 2 starkvinsglas av Erik Höglund Sign. Vrigstad Kristallhytta Nr 92. Höjd 23 cm. Glasskål av Paul Kedelv. Sign. Kedelv, Flygfors. Höjd 22 cm. Diameter 37 cm. Lätt slitage undertill.

Objektnummer 39368
Konstnär Höglund/Kedelv
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 12831
Budet lades 2021-05-09 14:50:45
Objektet stänger 2021-06-01 21:40:00