Färgetsning av Alekos Fassianos. Sign. 60 ex. 63x90 cm. Veck i höger bildyta samt hanteringsveck i marg. ( creases in right part of the image). Ej ram.

Objektnummer 39352
Konstnär Alekos Fassianos
Utrop 600 SEK
Nuvarande budnivå 600 SEK
Högsta bud Kund # 13335
Budet lades 2021-05-03 18:02:47
Objektet stänger 2021-06-01 20:20:00