" Blå målning " Olja på duk av Jörgen Fogelquist, Sign. 46x42 cm. Smärre färgbortfall. Prov. Galerie Leger, Malmö ( etiketten kvar a tergo )

Objektnummer 39349
Konstnär Jörgen Fogelquist
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 800 SEK
Högsta bud Kund # 12340
Budet lades 2021-04-28 15:48:31
Objektet stänger 2021-06-01 20:05:00