Akvarell av Gerhard Nordström. Sign. 45x36 cm.

Objektnummer 39347
Konstnär Gerhard Nordström
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 550 SEK
Högsta bud Kund # 13089
Budet lades 2021-05-14 14:47:34
Objektet stänger 2021-06-01 19:55:00