Olja på duk av Alf Olsson. Sign. -67. 50x65 cm.

Objektnummer 39346
Konstnär Alf Olsson
Utrop 800 SEK
Nuvarande budnivå 800 SEK
Högsta bud Kund # 13319
Budet lades 2021-04-20 15:08:51
Objektet stänger 2021-06-01 19:50:00