Olja på duk av Sato Saturo. Sign. -71 Paris. 55x46 cm.

Objektnummer 39342
Konstnär Sato Satoru
Utrop 1 000 SEK
Nuvarande budnivå 3 600 SEK
Budet lades 2021-05-15 18:41:53
Objektet stänger 2021-06-01 19:30:00