Akvarell av Curt Asker. Sign. 40x61 cm. Lådram.

Objektnummer 39329
Konstnär Curt Asker
Utrop 2 000 SEK
Nuvarande budnivå 2 600 SEK
Högsta bud Kund # 12554
Budet lades 2021-05-15 07:25:15
Objektet stänger 2021-06-01 18:25:00