Akvarell av Curt Asker. Sign. 110x80 cm. Äkta bladguldsram.

Objektnummer 39328
Konstnär Curt Asker
Utrop 3 500 SEK
Nuvarande budnivå 5 500 SEK
Budet lades 2021-05-15 17:09:01
Objektet stänger 2021-06-01 18:20:00