" Rivage " Olja på duk av Piet Moget. Sign. 1977-78. 162x130 cm.

Objektnummer 39327
Konstnär Piet Moget
Utrop 10 000 SEK
Nuvarande budnivå 10 000 SEK
Högsta bud Kund # 13323
Budet lades 2021-05-01 10:15:13
Objektet stänger 2021-06-01 18:15:00