Olja på duk av Anders Österlin. Sign. 1973. 92x83 cm.

Objektnummer 39325
Konstnär Anders Österlin
Utrop 18 000 SEK
Nuvarande budnivå 19 000 SEK
Högsta bud Kund # 8241
Budet lades 2021-05-14 11:32:46
Objektet stänger 2021-06-01 18:05:00