" Mocador Lligat " Etsning och akvatint i färg 1972 av Antoni Tapies. Sign. 75 ex. 59x77 cm. Ref. Galfetti 289.

Objektnummer 39324
Konstnär Antoni Tapies
Utrop 8 000 SEK
Nuvarande budnivå 8 000 SEK
Högsta bud Kund # 13323
Budet lades 2021-05-01 10:13:53
Objektet stänger 2021-06-01 18:00:00