Färglito av Jean Carzou. Sign. epreuve d´artiste. -59. 59x46 cm. I passepartout men ej ram.

Objektnummer 39278
Konstnär Jean Carzou
Utrop 200 SEK
Objektet stänger 2021-04-14 19:40:00