Litografi av Waldemar Sjölander. Sign. 20 ex. 65x50 cm. Pappersförlust i vänster nedre hörn. Ej ram.

Objektnummer 39277
Konstnär Waldemar Sjölander
Utrop 150 SEK
Objektet stänger 2021-04-14 19:35:00