Litografi av Waldemar Sjölander. Sign. 30 ex. Mexiko. 71x54 cm. Ej ram.

Objektnummer 39275
Konstnär Waldemar Sjölander
Utrop 300 SEK
Objektet stänger 2021-04-14 19:25:00