Akvarell av Kaj Bernstone. Sign. 29x38 cm. Ej ram.

Objektnummer 39265
Konstnär Kaj Bernstone
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 4349
Budet lades 2021-04-05 21:55:07
Objektet stänger 2021-04-13 19:10:00