Etsning av Börje Sandelin. Sign. 310 ex. 14,5x12 cm.

Objektnummer 38604
Konstnär Börje Sandelin
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 13046
Budet lades 2020-11-27 08:20:36
Objektet stänger 2020-12-05 22:45:00