XX e siecle, nr 13, 1959. Innehåller träsnitt/linoleumsnitt av Matisse, Kandinsky, Magnelli, Arp, Max Ernst, Miro, Laurens. Litografi av Soulages. Pochoir av Music. Skador på omslaget. Kantstött.

Objektnummer 38526
Konstnär XX e siecle
Utrop 2 500 SEK
Nuvarande budnivå 3 200 SEK
Högsta bud Kund # 11211
Budet lades 2020-11-22 13:57:29
Objektet stänger 2020-12-04 20:20:00