" Spel för 8 " 4 litografier varav 3 i färg 1962. Sign. 150 ex. Pappersformat 38x75 cm. I originalportfölj. Detta ex. nr 72. Ej ram.

Objektnummer 38493
Konstnär Olle Bonnier
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 4902
Budet lades 2020-10-17 17:46:24
Objektet stänger 2020-12-03 21:40:00