" En ardéche et la Rûche , Paris. Olja på duk av Micheal Farrell. Sign. 1977-1978. 40x35 cm.

Objektnummer 38491
Konstnär Micheal Farrell
Utrop 8 000 SEK
Objektet stänger 2020-12-03 21:30:00