Olja på duk av Stig Wernheden. Sign. -50. 50x70 cm. Bruna smutsfläckar.

Objektnummer 38489
Konstnär Stig Wernheden
Utrop 600 SEK
Objektet stänger 2020-12-03 21:20:00