Handkolorerad ( Rehauseé a la main ) färgetsning av Alecos Fassianos. Sign. 1/70 ex. 49x64 cm. Ej ram.

Objektnummer 38480
Konstnär Alecos Fassianos
Utrop 1 000 SEK
Objektet stänger 2020-12-03 20:35:00