" Alvaret Öland " Olja på duk av Hugo Zuhr. Sign. 37x60 cm.

Objektnummer 38466
Konstnär Hugo Zuhr
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 600 SEK
Högsta bud Kund # 7112
Budet lades 2020-10-16 13:27:40
Objektet stänger 2020-12-03 19:25:00